www.cyberartspro.com +90 212 274 8190 
E-Postayı Düzgün Görüntüleyemiyorsanız LinkedIn Twitter Youtube
Cyberartspro Logo

Ayın BGYS Teknolojisi:
ZTNA

Hem güvenmeyip hem de işlerin yapılmasını sağlamak ilk bakışta çok tezat gelse de Sıfır Güven felsefesi ve teknolojileri ile bu mümkün. Bu bağlamda ZTNA (Sıfır Güven Ağ Erişimi) teknolojisinin ISO 27001 EK-A kontrollerinden hangilerinin hayata geçirilmesine katkı sağladığını sizler için derledik

Devamı

ISO 27001 BGYS İç Denetimde
Nelere Dikkat Edilmelidir?

İç Denetim bilgi güvenliği süreç performansı, uyumu ve etkinliğinin ölçülmesi için kullanılan başlıca enstrümanlardandır. İç Denetimin etkin yapılması bilgi güvenliğinin sürekli iyileştirilmesinde kullanılan en temel faktörlerin başında gelir.

Devamı

İş Akış Şemaları ve
BT Hizmet Yönetimindeki Yeri

İş akış şeması üzerinden bir sonuç elde etme şansınız yoktur, burada yalnızca var olan bilgiyi kolay ve anlaşılır bir şekilde gözler önüne serebilirsiniz. İncelenen sürecin üzerinde çalışmayı ve analiz yapmayı kolay hale getiren bu şemalar sayesinde, çok daha kısa zamanda doğru ve etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Devamı

Oltaya Takılmayan Balık
Nasıl Oluruz?

Oltalama saldırı türleri bilinen diğer saldırı türlerinden farklı olarak kurbana e-posta ya da başka iletişim metotları ile bir mesaj göndererek mesaj içerisindeki ekli dosyaya veya linke tıklatmak suretiyle yapılan saldırılardır.

Devamı

300.000 Spotify Kullanıcısının
Verileri Ele Geçirildi

Büyük bir dijital müzik platformu olan Spotify 300 milyonu aşkın kullanıcıyı tehdit eden bir siber saldırıya uğradı. Bu saldırı sonucunda 300 bini aşkın kullanıcının e-posta ve şifre bilgilerinin tutulduğu veri tabanından 72 GB kadar bilgi sızdırıldığı tespit edildi.

Devamı

Covid-19 Döneminde Sağlık Sektörü
Daha Yoğun Saldırı Altında

İngiltere Siber Tehdit Merkezinin (NCSC) Eylül 2019 – Ağustos 2020 arası yaptığı incelemelerde ilk tecrit sonrası sağlık sektörüne yapılan saldırılara ajansın daha fazla efor harcadığını belirtti.

Devamı
Cyberartspro Logo

Söz konusu siber hizmetler olduğunda, tüm kurumlar
her şeyin en iyisini talep eder ve her şeyin en iyisini de hak eder. Siber dünyadaki
tecrübelerimizi, sanatçı hassasiyeti ve titizliği ile çalışan diğer kurum ve kişilerle
bir araya gelerek, sıradanlık değil sanat talep eden kurumların hizmetine sunuyoruz.

Her ne yaparsak yapalım içinde “sanat” hep var olacak.
CyberArts olarak bu bizim sözümüz.

LinkedIn Twitter Youtube
Mail listesinden çık
www.cyberartspro.com +90 212 274 8190